BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

karácsony_gergely

07.
19.
17:23

Reagált Karácsony Gergely a "kétharmados lenyúlásra"

A Fővárosi Önkormányzat az Alkotmánybírósághoz fordul az önkormányzati autonómia semmibevétele miatt, illetve a bíróságon pert indít a tulajdonelvonásért az Alaptörvény szerint járó kártalanítás érdekében - közölte Karácsony Gergely főpolgármester a mai, kormánypárti többségű parlament által elfogadott módosításra reagálva. Ebben három frekventált teret és egy utcát vesznek el, kártalanítás nélkül a fővárostól.

Szerző(k):
Domokos Erika