BUX 138960.55 -0,24 %
OTP 45250 -0,11 %
header

karácsony_gergely

09.
29.
18:31

Karácsony Gergely: túléljük, ha beledöglünk is

Budapesten a város saját bevétele arra sem elég, hogy idén kifizessük belőle a megnövekedett energiaszámlát. Erre a helyzetre nem jelent megoldást, ha bármit bezárunk, megszüntetünk, nem is ebbe az irányba indulunk - írta Karácsony Gergely főpolgármester a Facebook-oldalán. A város más irányba mozdul, energiafüggetlenségre törekszik, de addig is túl kell élni 2023-at - ha azt túlélik az önkormányzatok, akkor bármit kibírnak Karácsony szerint.

Szerző(k):
Domokos Erika