BUX 139240.25 -0,04 %
OTP 45250 -0,11 %
header

karácsony_gergely

10.
06.
21:45

Pénteken jönnek a kukások! Megállapodott a főváros a sztrájkoló FKF-esekkel

Helyreállhat a szemétszállítás rendje Budapesten, megszületett a megállapodás a Budapesti Közművek és a munkavállalók képviselete között - jelentette be Karácsony Gergely főpolgármester a Facebook-oldalán. Három nap után az FKF dolgozói felveszik a munkát és péntek hajnalban kivonulnak hulladékgyűjtésre. A dolgozók egyszeri rezsitámogatást, decemberben karácsonyi jutalmat kapnak, egyeseknél az ösztönző jellegű pótlék felét az alapbérbe építik.

Szerző(k):
Domokos Erika