Nagyarányú leépítést jelentettek be Varga Mihályék
A munkavállalók 15 százalékát elbocsátja a Magyar Nemzeti Bank. Ahogy fogalmaznak, „az új vezetés csökkenti a működési költségeket és növeli a hatékonyságot”.
Nagyarányú leépítést jelentettek be Varga Mihályék
A munkavállalók 15 százalékát elbocsátja a Magyar Nemzeti Bank. Ahogy fogalmaznak, „az új vezetés csökkenti a működési költségeket és növeli a hatékonyságot”.
Duzzadó bankókötegek a zsebben: mégis csak az lenne az igazi?
Egyre több országban kezdik felértékelni a készpénz használatát. A magyar kormány az ATM-ek létesítését sürgeti, és már a svéd jegybank is arra figyelmeztet, sérülékeny az a gazdaság, amelyben nem lehet bankóval fizetni.
Erősen szokatlan dolog történt Norvégiában, erre senki sem számított
Norvégia gazdasága a friss adatok szerint kilőtt, és három éves viszonylatban a legnagyobb növekedést érte el.
Varga Mihály megszólalt az MNB-alapítványokról: hibának érezné ezt a lépést
A Matolcsy György távoztával nagy port kavaró jegybanki alapítványok kényes ügyében is megnyilvánult az új MNB-elnök a BÉT megnyitóján.
Matolcsy: alaptalan az ÁSZ-jelentés, ÁSZ: ugyan!
Podcast-sorozatot indított Matolcsy György volt jegybankelnök, amelynek első adásában élesen bírálta az Állami Számvevőszéknek (ÁSZ) az MNB-ről szóló jelentését, hamisnak és igaztalannak nevezve azt. Az ÁSZ szűkszavúan reagált a vádakra.