BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

itm

08.
27.
12:21

Egyre több magyar kormánytagról derül ki, hogy koronavírus-fertőzést kapott

Csütörtökön jelentette be Hollik István, a Fidesz kommunikációs vezetője, hogy koronavírusos, Gulyás Gergely kancelláriaminiszter, valamint Orbán Balázs államtitkár is karanténba került. Utóbbi kettő első tesztje negatív eredményt hozott, de az Átlátszó úgy tudja, Solymár Károly Balázs, az Innovációs és Technológiai Minisztérium digitalizációért felelős helyettes államtitkára megfertőződött törökországi nyaralásán.

Szerző(k):
Szabó Dániel