Idősotthonra támadtak, évekre fegyházba kerülnek
Társtettesként elkövetett rablásért és lopásért 16 év fegyházbüntetésre ítélte a Debreceni Járásbíróság pénteken az elsőrendű vádlottat, míg társa a másodrendű vádlott 13 év fegyházbüntetést kapott - közölte Dobó Dénes, a Debreceni Törvényszék szóvivője pénteken az MTI-vel.




