Vége a kampánynak: hiába várják az iskolások a laptopokat
2022 elején a választások előtt elkezdték kiosztani az állami tulajdonú laptopokat a középiskolák tanárainak és diákjainak, azonban a köznevelés digitalizációját szolgáló program elakadt. Idén mégsem folytatták a programot, ahogy azt korábban eltervezték.




