Kiürülnek a szerb iskolák, aztán az ország
Szerbiában óriási tempóban csökken az általános iskolai és a középiskolai diákok száma, ami előrevetíti a népesség fogyását. A kormány eközben csak azt veszi észre, hogy vannak, akik tartós külföldi tartózkodás után hazatérnek.



