Elhalasztják a pénteki Mol-INA tárgyalást?
A horvát Hina hírügynökség információ szerint a Mol még nem erősítette meg, hogy részt vesz a következő tárgyalási találkozón a horvát kormány képviselőivel. A horvát Poslovni arról számolt be, hogy a tárgyalások megakadtak a felek között, miután nem sikerült egyezségre jutni a következő találkozó témáit illetően. A tárgyalásokat emiatt elhalasztják.



