Nagyon ütik a Molt
A mínuszos nyitás után tovább nőtt a BUX vesztesége.
Nagyon ütik a Molt
A mínuszos nyitás után tovább nőtt a BUX vesztesége.
Horvát kormányfő: üzleti kalandorság lenne a Mol INA-pakett megvétele
Habár a zágrábi kormány álláspontja szerint a horvát állam elővásárlási joggal rendelkezik az INA olajcég Mol Nyrt. által birtokolt részvényeire, \"üzleti kalandorság\" lenne a több milliárd eurós pakett felvásárlása - jelentette ki Zoran Milanovic horvát miniszterelnök szombaton.
Váratlan fordulat állt be: kiszállhat a Mol az INA-ból! (a horvát állásponttal frissítve)
A Mol igazgatósága felhatalmazta az ügyvezető testületet arra, hogy készítse elő a Mol INA-ban meglévő részesedésének értékesítését - közölte a magyar olajtársaság.
Mol-INA-ügy: új javaslattal álltak elő a horvátok
Új vállalatvezetési módot javasolt a horvát kormány pénteken, a Mol olajipari vállalat vezetőivel folytatott tárgyalások második körében Ivan Vrdoljak horvát gazdasági miniszter közlése szerint.
Mol-INA-ügy: még jelentős nézetkülönbségek vannak
A mai tárgyalás igazolta, hogy még jelentős nézetkülönbségek vannak a felek között - közölte a horvát kormánnyal folytatott mai tárgyalás befejeztével, a Mol-csoport vezérigazgatója, Molnár József.