Mol-INA-ügy - most a finomító miatt megy az adok-kapok
Az üzleti döntéseket, beleértve az INA két finomítójának jövőjéről szólókat, a vállalaton belüli illetékes testületek hozzák, és nem az egyes részvényesek - áll az INA horvát olajipari vállalat csütörtöki közleményében.




