„Azt gondolom, hogy egy húsipar van”
Idén áprilisban a leköszönő Jankó Ferenc után Éder Tamást választották a nagy, exportra is termelő húsipari vállalkozásokat tömörítő Magyar Húsiparosok Szövetsége (Hússzövetség) élére. A vele készült szókimondó interjúból nem csak az derül ki, milyen „mélységes mély a múltnak kútja” vagy milyen problémákkal találta szembe magát, hanem egyebek mellett az is, hogy feladatának a húsipar egészének szakmai képviseletét tekinti.
