BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

hús

10.
04.
23:59

„Azt gondolom, hogy egy húsipar van”

Idén áprilisban a leköszönő Jankó Ferenc után Éder Tamást választották a nagy, exportra is termelő húsipari vállalkozásokat tömörítő Magyar Húsiparosok Szövetsége (Hússzövetség) élére. A vele készült szókimondó interjúból nem csak az derül ki, milyen „mélységes mély a múltnak kútja” vagy milyen problémákkal találta szembe magát, hanem egyebek mellett az is, hogy feladatának a húsipar egészének szakmai képviseletét tekinti.

Szerző(k):
Tóth Levente László