Tömeges rosszullét: most már van szellőztetés és légkondi a sopronkövesdi üzemben
Csütörtökön beszerelték a szellőztető és légkondicionáló berendezéseket a sopronkövesdi Autoliv Ipari és Kereskedelmi Kft. üzemében, ahol kedden és szerdán több mint félszázan lettek rosszul a hőség és az oxigénhiány miatt – áll a vállalat pénteken az MTI-hez eljuttatott közleményében.




