Riadó lett a riasztásból - Itt a figyelmeztetés!
A következő napokban folytatódik a kánikula, tovább erősödik a felmelegedés. A napi középhőmérséklet a 27 fokot is meghaladhatja. Ezért az országos tisztifőorvos péntek nulla órától harmadfokúra, \"hőségriadó\" szintre emeli és augusztus 11. kedd éjfélig meghosszabbítja az eddigi másodfokú hőségriasztást.




