BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

horvátország

06.
24.
14:24

Horvátországban újra berobbant a járvány - szigorítanak, de nyitva marad a határ

Miután Szerbiában az elmúlt napokban ismét felgyorsult a koronavírus-járvány terjedése, Horvátországból is egyre több esetet jelentenek. A Balkántól elzárkózik a zágrábi vezetés: a Szerbia, Bosznia-Hercegovina, Észak-Macedónia és Koszovó felől érkezőknek 14 napra karanténba kell vonulniuk, de egyelőre a magyar határon nem szigorítanak, és a turisztikai célú beutazásokat sem korlátozzák.

Szerző(k):
Szabó Dániel