Nem csak Orbán Viktor kéri: inkább ne utazzon külföldre!
Ha túl sok magyar megy külföldre, hazahozhatják a koronavírust - ettől tart Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora. Jelenleg 613 Horvátországban tartózkodó magyar regisztrált konzuli védelemért - számolt be az RTL Híradó.




