Koronavírus: szigorítanak a horvátok
Horvátország szombat éjféltől három hétig újabb szigorításokat léptet életbe, csökkenti a rendezvényeken részt vevők maximális létszámát, korlátozza a vendéglátóhelyek nyitva tartását, és bezárja az éjszakai szórakozóhelyeket - közölte pénteki sajtótájékoztatóján a válságstáb. Szlovéniában szinte teljesen leállt az élet.




