Megint nőtt a fertőzöttek száma Horvátországban
Szlovéniában csökkent, Horvátországban tovább nőtt az új koronavírussal fertőzöttek száma - derült ki a válságstábok vasárnapi jelentéséből.
Megint nőtt a fertőzöttek száma Horvátországban
Szlovéniában csökkent, Horvátországban tovább nőtt az új koronavírussal fertőzöttek száma - derült ki a válságstábok vasárnapi jelentéséből.
Koronavírus: Horvátországban és Szlovéniában lassult az új fertőzöttek számának növekedése
Szlovéniában és Horvátországban lassult az új koronavírus-fertőzöttek számának növekedése - derült ki a válságstábok szombati jelentéséből.
Szlovénia bezárja az iskolákat
Szlovéniában hétfőtől az általános iskolák is digitális oktatásra állnak át - közölte a kormány csütörtöki sajtótájékoztatóján. A kabinet egy héttel meghosszabbította a koronavírus megfékezését szolgáló járványügyi intézkedéseket is - írja az MTI.
Ismét rengett a föld Horvátországban
Újabb, 4,9-es erősségű földrengés rázta meg Horvátországot vasárnap kora délután - közölte a helyi sajtó. Márciusban és szeptemberben is rengett a föld a szomszédos országban, mintegy 25 ezer épület megrongálódott, emberek is megsérültek.
A horvát fővárosban minden harmadik teszt pozitív
A horvát fővárosban, Zágrábban minden harmadik új koronavírusteszt pozitív lett, miközben az országban ismét megdőlt a korábbi csúcs az egy nap alatt regisztrált új fertőzöttek számában - derült ki a válságstáb csütörtöki jelentéséből.