Nem javul a járványhelyzet a Nyugat-Balkánon
Nem lassul a koronavírus-járvány terjedése Szlovéniában és Horvátországban - derült ki a válságstábok vasárnapi jelentéséből.
Nem javul a járványhelyzet a Nyugat-Balkánon
Nem lassul a koronavírus-járvány terjedése Szlovéniában és Horvátországban - derült ki a válságstábok vasárnapi jelentéséből.
Romlik a helyzet Horvátországban, újabb bezárás jön
Horvátországban újabb rekordot döntött, Szlovéniában - ahol már egy hónapja szinte teljesen leállt az élet - stagnál a koronavírus-járványban újonnan fertőzöttek száma - derült ki a válságstábok pénteki jelentéséből.
Koronavírus: Horvátország újabb szigorításokat léptet életbe
A horvát miniszterelnök csütörtökön újabb, az új koronavírus-járvány lassítását célzó korlátozásokat jelentett be, melyek karácsonyig tartanak - írja az MTI.
Szlovéniában szinte teljesen leállt az élet
Szlovéniában és Horvátországban is nőtt a koronavírus-fertőzés miat kórházi kezelésre szoruló betegek száma - derült ki a válságstábok hétfői közleményéből. Mindkét országban csökkent ugyanakkor az új koronavírussal fertőzöttek napi száma, de kevesebb tesztet is végeztek a hétvégén, mint a munkanapokon - írja az MTI.
Az INA kivásárlásáról tárgyaltak a horvátok a Mollal
Pénteken Budapesten ült tárgyalóasztalhoz Tomislav Coric horvát gazdasági és fejlesztési miniszter valamint Molnár Józseffel a magyar olajtársaság vezérigazgatója. A horvátok célja a visszavásárlás, amelyről már a nyáron is egyeztettek, de nem ismert még a magyar fél hozzáállása az üzlethez.