Újabb szigorítást vezetett be Horvátország
Újabb szigorításokat jelentett be a horvát válságstáb szerdán a koronavírus-járvány terjedése miatt, korlátozzák az üzletek látogatóinak számát.
Újabb szigorítást vezetett be Horvátország
Újabb szigorításokat jelentett be a horvát válságstáb szerdán a koronavírus-járvány terjedése miatt, korlátozzák az üzletek látogatóinak számát.
Januárban kezdenek oltani Szlovéniában
Ingyenes és önkéntes lesz az új típusú koronavírus(SARS-CoV-2) elleni védőoltás Szlovéniában, a kormány erre vonatkozóan elfogadta a nemzeti oltási tervet - írja az MTI a helyi sajtó nyomán.
Koronavírus: januártól oltanak Horvátországban
Horvátország 5,6 millió adag koronavírus elleni oltóanyagot rendelt több vállalattól, a lakosság beoltása pedig januárban kezdődhet meg a Pfizer és a BioNTech vakcinájával - jelentette be Krunoslav Capak, a horvát közegészségügyi intézet (HZJZ) igazgatója a válságstáb pénteki sajtótájékoztatóján az MTI szerint.
Koronavírus: a szigorítások ellenére nőtt a betegszám két szomszédunknál
Tovább nőtt az új típusú koronavírus-járványban fertőzöttek száma Horvátországban és Szlovéniában, a horvátoknál nőtt a kórházi kezelésre szoruló betegek száma is - derült ki a válságstábok szerdai jelentéséből.
Koronavírus: a spanyolok reménykednek, a törökök szigorítanak
A britek szerint épp kontroll alatt tudják tartani a járványt, a horvátoknál egy kormánytag bukott bele abba, hogy nem tartotta be az előírásokat.