Orbán újabb kerítést épít a határra
Meg kell erősíteni a magyar-szerb határzárat, ezért egy újabb kerítéssor létesül a határszakaszon a legmodernebb technikai eszközökkel - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádióban.
Orbán újabb kerítést épít a határra
Meg kell erősíteni a magyar-szerb határzárat, ezért egy újabb kerítéssor létesül a határszakaszon a legmodernebb technikai eszközökkel - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádióban.
Ausztriába tart? Fontos hír érkezett
Egy órát kell várakozniuk az Ausztriába belépőknek az M1-es autópályán, a hegyeshalmi határátlépési pontnál az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton.
Megszűnt a torlódás Hegyeshalomnál
Megszűnt a torlódás az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál, ahol korábban hét kilométeres kocsisor alakult ki az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerda kora este az MTI-t.
Már három órás a várakozás Hegyeshalomnál
A korábbi egy óráról három órára nőtt a várakozási idő az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál, ahol továbbra is szúrópróbaszerűen ellenőrzik az Ausztriába belépő járműveket az osztrák hatóságok - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerda délután az MTI-t.
Elképesztő a forgalom Letenyénél
A tavalyi rekordévhez képest idén még tovább emelkedett Letenyén, a magyar-horvát határátkelőkön a személyforgalom, csak az elmúlt hét végén több mint 140 ezren keltek át ki- vagy belépőirányban - derül ki a Zala Megyei Rendőr-főkapitányságnak adataiból.