BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ausztriába tart? Fontos hír érkezett

Egy órát kell várakozniuk az Ausztriába belépőknek az M1-es autópályán, a hegyeshalmi határátlépési pontnál az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton.

2016. augusztus 20. szombat, 10:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Füves Tamás elmondta, hogy az autók mintegy három és fél kilométeren torlódnak. Arra kérik az autóvezetőket, hogy indulás előtt tájékozódjanak a rendőrség határinfó oldalán a várakozási időkről, és fokozott figyelemmel közlekedjenek a sztráda érintett szakaszán.

Az osztrák hatóságok április 25. óta ellenőrzik szúrópróbaszerűen a járműveket a magyar-osztrák határátlépési pontoknál az illegális migránsok és az embercsempészek kiszűrése érdekében.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet