Újra torlódik a forgalom Röszkénél
Erős a forgalom a röszkei autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán - tájékoztatta Szabó Szilvia, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-t.
Újra torlódik a forgalom Röszkénél
Erős a forgalom a röszkei autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán - tájékoztatta Szabó Szilvia, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-t.
Így segítettek a rendőrök túlélni a mai napot
Hűtött ásványvízzel kínálták a rendőrök a röszkei határátkelőhelyen kilépésre várakozó utasokat, ahol szombat hajnalra két órás várakozás alakult ki.
Maradt a dugó Röszkénél
Továbbra is erős a forgalom a röszkei határátkelőhelyeken - tájékoztatta Juhász Árpád, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szombaton délelőtt az MTI-t.
Orbán a vizes vb után mást is rendezne
Amelyik ország nem tudja megvédeni a határát, az az ország nincsen - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió 180 perc című műsorában. A miniszterelnök arról is beszélt, hogy nincs olyan rendezvénye a világnak, amit Budapest városa ne tudna megszervezni - írta az MTI.
Hatalmas a sor Röszkénél
Megnövekedett a várakozási idő a Röszke Autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán, a személyforgalomban. Az utazóknak két órát kell várakozniuk - tudatta a police.hu.