Német úthasználati díj: halasztás
A német kormány elhalasztotta az úthasználati díj 2016 januárjára tervezett bevezetését, miután az Európai Bizottság kötelezettségszegési eljárás megindítását helyezte kilátásba, mert szerinte a rendelkezés diszkriminálja a külföldieket.




