A PannonPower harmincmilliárdos beruházásról döntött
Végleges döntés született arról, hogy a PannonPower Rt. két ütemben, összesen 30 milliárd forintos költséggel új gázüzemű erőművet épít Pécsett – tudta meg a NAPI Gazdaság. A beruházás első, mintegy 10 milliárd forintba kerülő szakasza a jövő év végén kezdődik el és 2004-ben fejeződik be. A két újabb erőművi blokk paramétereiről csak az új törvények ismeretében és a piaci lehetőségek függvényében döntenek.
