BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

gazdaság

12.
11.
07:33

Bod Péter Ákos: Száz éve nem volt államcsőd Magyarországon, nyugi van

Ameddig Magyarország az Európai Unió tagállama marad, védve lesz, mindenki nyugodjon meg - óva intett Bod Péter Ákos a közösségi oldalán attól, hogy államcsődre gyanakodjanak az emberek a jegybankelnök napokkal ezelőtti rendszerkritikája hatására. A közgazdász szerint a jelenlegi inflációs környezetben biztosabb, értékálóbb befektetés bankba tenni a megtakarításainkat, nem otthon ülni a pénzen.

Szerző(k):
Németh Tamás