Zöldben zárt Nyugat-Európa
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, a húsvéti ünnepek utáni első kereskedési napon.
Zöldben zárt Nyugat-Európa
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, a húsvéti ünnepek utáni első kereskedési napon.
Erősödéssel kezdtek a nyugat-európai indexek
Erősödéssel kezdték a keddi kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók.
Vörösben zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után többségében indexveszteséggel fejezték be a kereskedést szerdán, a hónap utolsó napján a kereskedést a vezető európai tőzsdék
Budapest, Frankfurt és Párizs pluszban nyitott
Vegyes indexekkel, többségében erősödéssel indult a kereskedés hétfőn a főbb európai értékpapírpiacokon, közben pedig a BUX is emelkedik.
Esésben kezdhet Európa
Csökkenő indexekkel induló kereskedésre lehet számítani hétfőn a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.