Jóval kevesebb sört gurítunk le, mint tavaly
A globális felmelegedés hatására a sör drágább lesz, miután egyre nehezebb megtermelni a hidegkedvelő komlókat és a sokféle malátát adó árpát, az átlaghőmérséklet növekedése mégis tovább élénkítheti a fogyasztást – állapította meg Kántor Sándor, a Magyar Sörgyártók Szövetsége igazgatója.




