Gázórája van? Akkor erre számítson!
A Főgáz Zrt. korábban azt állította, hogy nem lesz szükség a gázórák leolvasására, amikor átveszi a lakossági fogyasztókat a piacról távozó szolgáltatóktól. A kivonuló cégek azonban a nagyobb veszteségek elkerülése érdekében a felhasználók egy részénél mégis rendkívüli mérőellenőrzést hajtanak végre - írta a Magyar Nemzet.




