A román kormány nemet mondott a külföldi munkavállalókra
A Romániát sújtó munkaerőhiány ellenére Bukarest nem akar a jelenleginél több EU-n kívüli külföldi munkavállalót beengedni az országba - erről Lia Olguta Vasilescu munkaügyi miniszter beszélt hétfőn.




