Félelmetes hideg Erdélyben - eddig csak Szibériából hallottunk ilyet
Laurentiu Balint, a Kelemen-havasok egyik legmagasabb csúcsán, a 2021 méter magas Rekettyés-tetőn található meteorológiai állomás munkatársának jelentése szerint vasárnap délben az úgynevezett lehűlési mutató elérte a rekordnak számító -67 Celsius fokot.



