Az államé lesz az E.On gázüzletága
A kormány bejelentette az E.On gázüzletágának megvásárlását, pontosabban az erről szóló szándéknyilatkozat aláírását.
Az államé lesz az E.On gázüzletága
A kormány bejelentette az E.On gázüzletágának megvásárlását, pontosabban az erről szóló szándéknyilatkozat aláírását.
Helyettes államtitkár távozik az NFM-től
Távozik a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumtól (NFM) az energetikáért felelős helyettes államtitkár. Holoda Attila december 1-jei hatállyal nyújtotta be lemondását - közölte a tárca az MTI érdeklődésére csütörtökön.
Megvalósítási szakaszban a magyar-szlovák gázvezeték
Megkezdődtek az előkészítő munkálatok a magyar-szlovák összekötő földgázvezetéken - közölte az MVM.
Lehullhat a lepel a paksi titkokról
Nyilvánosak a paksi bővítés előkészítésének adatai; a bíróság ismét kimondta, az MVM közfeladatot ellátó szerv.
Itt a jó hír: újra lesz pénz energiapályázatokra
Akár már ebben az évben új forrásokat kaphatnak a Zöld Beruházási Rendszer keretében a lakossági energetikai pályázatok; 10 milliárd forint is juthat energiahatékonyságra.