BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

ellátás

09.
18.
00:00

Száztízmilliós tőke érkezett a szegedi orvosi centrumba

Mind eszközparkját, mind infrastruktúráját bővítheti a szegedi Szent Gellért Orvoscentrum, miután a Széchenyi Tőkealap (SZTA) 110 millió forint tőkét fektet be a jelenleg 15 orvosi szakterületen ellátást biztosító intézménybe. A tőkebefektetéssel az SZTA a következő 4 év során kisebbségi tulajdonosa lesz az orvoscentrumnak. A befektetéssel bizalmat szavaztak egy olyan modellnek, amely az egészségügy területén akár országszerte követendő példává válhat − emelte ki Csuhaj V. Imre, az SZTA elnök-vezérigazgatója.

Szerző(k):
Economx