BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

élelmiszerbiztonság

01.
22.
16:41

Mérgezett édesség a Tescóban - figyelmeztet a hatóság (Tesco-reakcióval)

Uniós értesítést kapott a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH), hogy egyes lengyel édességek gyártása során feltehetően rágcsálóméreggel szennyezett tejport használtak fel, ezért ezeket az édességeket visszahívják a fogyasztóktól. A Tesco azonnali hatállyal kivonja a forgalomból azt a Lengyelországban gyártott vaníliás ostyát, amelynél felmerült a gyanú, hogy rágcsálóméreggel szennyezett; a vásárlóknak blokk nélkül is visszaadják a termék árát.

Szerző(k):
Economx