BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

élelmiszer-biztonság

10.
02.
16:22

Több mint 3 milliárd környezet- és agrártudományi kutatásokra

A vízgazdálkodás, a növénynemesítés és az élelmiszerbiztonság területét is érintő kutatások valósulhatnak meg összesen mintegy 3,2 milliárd forint támogatásból a 2020-2022-es időszakban, miután a Szent István Egyetem és jogelőd intézménye, a Kaposvári Egyetem, valamint a Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ (NAIK) és a Gabonakutató Nonprofit Kft. is sikerrel pályázott a Tématerületi Kiválósági Program 2020 felhívására.

Szerző(k):
Tóth Levente László
10.
01.
14:28

Szokott tejet venni? Erről jobb, ha tud!

A „tej” kifejezés az emlősállatok, illetve emberek emlőjéből származó fehérjében, zsírban és egyéb tápanyagokban dús táplálékot jelenti. Az utóbbi években azonban a köznyelvben elterjedt a „növényi tej” kifejezés is, amit olyan növényi italokra használnak, melyek nem tartalmaznak tejet, hanem jellemzően növényi részekből víz, olajok és adalékanyagok hozzáadásával összeállított italok - hívja fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).

Szerző(k):
Szász Péter