BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

élelmiszer-biztonság

09.
30.
09:25

Bezárt egy reggeliző-hamburgerezőt a Nébih

Egy fővárosi reggeliző és hamburgerező egység tevékenységét függesztették fel azonnali hatállyal a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei szeptemberben a helyszínen tapasztalt, élelmiszerbiztonsági kockázatot jelentő hiányosságok miatt. A nem megfelelő higiéniai körülményeken túl nyomonkövethetetlen, valamint tisztítatlanul felszolgált zöldségek is akadtak az üzletben.

Szerző(k):
Domokos László