BUX 139013.22 -0,21 %
OTP 45290 -0,02 %
header

élelmiszer-biztonság

10.
20.
09:01

Undort keltő folyadékot találtak - újra lecsapott a Nébih

Súlyos, élelmiszer-biztonsági kockázatot is jelentő hiányosságokat tártak fel egy budapesti távol-keleti étteremben a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei. A vendéglátóipari egység tevékenységét azonnali hatállyal felfüggesztették az ellenőrök az ott tapasztalt általános takarítatlanság, továbbá a nem nyomonkövethető, valamint lejárt fogyaszthatósági és minőségmegőrzési idejű alapanyagok miatt.

Szerző(k):
Domokos László