BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

elektromos_autó

08.
21.
10:47

Magyar fejlesztésű villámtöltőt adtak át

A magyarországi és az európai elektromobilitás is lendületet kap – jelentette ki Varga Mihály az elektromos autók számára szervezett ’80edays’ nemzetközi túra budapesti állomásán, amelyen egy új, magyar fejlesztésű villámtöltőt is átadtak. A nemzetgazdasági miniszter szerint a hazai fejlesztésű és gyártású villámtöltő az első darabja lehet egy hamarosan kiépülő töltőhálózatnak.

Szerző(k):
Economx