A Daimler tízmilliárd eurót költ villanyautó-fejlesztésre
A Daimler 10 milliárd eurót fordítana villanyautók fejlesztésére - közölte a cég kutatási és fejlesztési igazgatója.
A Daimler tízmilliárd eurót költ villanyautó-fejlesztésre
A Daimler 10 milliárd eurót fordítana villanyautók fejlesztésére - közölte a cég kutatási és fejlesztési igazgatója.
Töltőállomás-hálózatot épít ki Bécs
Az osztrák főváros két kerületben kezdi meg jövőre az elektromos autók töltőállomás-hálózatának kiépítését.
Újabb elektromos autót vett az állam
Egyre bővül az állami elektromosautó-flotta, ezúttal a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) vett egy Nissant.
Nagy változás jön a Toyotánál
A konszern keretein belül önállóan működő részleget hoz létre a Toyota Motor Corp. az elektromos járműtechnológia fejlesztésére - adta hírül a Toyota Central Europe Kft.
Egy autós sem gondolhatja, hogy örökre tart az ingyenesség
Bár az elektromos autózás még gyerekcipőben jár Magyarországon és az igyenes töltés nem terheli meg a nyilvános hálózatokat, illetve az üzemeltetők pénztárcáját, ennek a világnak vége lesz - derült ki a Magyar Parkolási Szövetség konferenciáján.