Megszűnhet az elektromos autók ingyenes töltése
Megszűnhet az elektromos autók ingyenes töltése, parkolása, a szabályozó kormányrendelet hamarosan hatályba lép. Gyors változásra azért nem kell számítani, még a töltőket is fel kell szerelni számlálóval.




