Rákaptak az e-autókra a magyarok
Magyarországon az elektromos autók piaca 2013-hoz képest az ötszörösére nőtt - írja az MTI a Magyar Lízingszövetség kutatás alapján.
Rákaptak az e-autókra a magyarok
Magyarországon az elektromos autók piaca 2013-hoz képest az ötszörösére nőtt - írja az MTI a Magyar Lízingszövetség kutatás alapján.
Érkezik az elektromos Harley-Davidson
A Harley-Davidson amerikai motorkerékpár-gyártó várhatóan 2019-től elektromos motorokat is árusít - tudatta közleményben a cég vezérigazgatója, Matt Levatich.
Drasztikus változás a mérőóráknál - erről mindenképpen tudjon!
Február 19-től jelentősen szigorodnak azok az előírások, amelyek alapján a villamosenergia-szolgáltatók szabálytalan vételezésre hivatkozva kötbér vagy kártérítés megfizetésére szólíthatják fel a fogyasztókat. A gázórák, villanyórák és az azokon található jogi zárak - plombák, zárógyűrűk - sérülései miatt a szolgáltatók gyakran kötelezik több százezer forintos összegű kötbér megfizetésére a fogyasztókat, akik bajba kerülhetnek, ha a jogaikat nem ismerik.
Újdonsággal állt elő a Mol Bukarestben
A Mol Románia megnyitotta első elektromos autótöltőjét Bukarestben, a román főváros északi bejáratának közelében lévő Nicolae Caramfil utcai benzinkúton - tudatta a vállalat az MTI-hez eljuttatott közleményében.
Új üzleteket nyit az egyik legnagyobb műszaki áruházlánc
Az Euronics márkanevet Magyarországon használó cégcsoport a műszaki áruházláncot üzemeltető Vöröskő Kft.-nél szervezeti átalakítást, míg az ingatlanforgalmazással és - bérbeadással foglalkozó KEV Kft.-nél csaknem 2 milliárd forint értékű beruházást hajt végre idén.