A Telekom minden területét érinti a leépítés
A Magyar Telekomnál csütörtökön bejelentett létszámleépítés a vállalat minden területét érinti különböző mértékben - mondta el Rózsa Iván, a társaság kommunikációs igazgatója.
A Telekom minden területét érinti a leépítés
A Magyar Telekomnál csütörtökön bejelentett létszámleépítés a vállalat minden területét érinti különböző mértékben - mondta el Rózsa Iván, a társaság kommunikációs igazgatója.
Telekom-elbocsátás - megszólalt a kormány
A kormány szeretne gyors és szakszerű segítséget nyújtani a Nokiától és a Magyar Telekomtól elbocsátandó munkavállalóknak - közölte az NGM.
Komoly elbocsátás a Magyar Telekomnál
A nyolcezer dolgozóból 1700-tól válhatnak meg, 15 milliárd forint a megtakarítás.
Többen is jelentkeztek már a Nokia dolgozóiért
Már több cég, köztük az Apple iPhone-ját is gyártó Foxconn leányvállalata is érdeklődik a komáromi Nokia-üzem elbocsátásra kerülő dolgozóinak foglalkoztatása iránt - írta a Népszabadság.
Microsoft-Nokia-leépítés: megszólalt az uniós biztos is
Mélységesen sajnálom a Microsoft által ma bejelentett jelentős létszámleépítést, amely sok munkavállaló, család és helyi közösség életére lesz kihatással - reagált Andor László, az Európai Bizottság foglalkoztatásért, szociális ügyekért és társadalmi befogadásért felelős biztosa a Microsoft nagyszabású leépítésekről szóló bejelentésére.