Új rendszer jön az Onkológiai Intézetben
Augusztus 1-től megszűnik a sorszámhúzásos rendszer az Országos Onkológiai Intézetbe (OOI), gyógyszerterápiás konzíliumra a "B" Kemoterápiás Osztályra érkező betegeknél, így nem lesz értelme már reggel 6-tól sorba állni - mondta Polgár Csaba főigazgató a Népszavának.




