BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

egészségügyi_ellátás

07.
30.
07:45

Klíma nélkül operálnak minden harmadik műtőben - durván sérül a betegbiztonság

A műtők harmadában, az intenzív osztályok több mint 40 százalékában, s csaknem az összes betegszobában hűtés nélkül kell elviselni a betegeknek és az orvosoknak, egészségügyi szakdolgozóknak a nyári kánikulát - ismerteti a kórházszövetség friss felmérését a Népszava. A lapnak egy szakember azt mondta, ismerőseinek azt tanácsolta, ha egy műtét nem élet-halál kérdése, várjanak vele őszig.

Szerző(k):
Szepesi Anita