Felmérik a magyarok egészségét
Egy európai keretrendelet alapján, 2019-ben immár harmadik alkalommal mérik fel a lakosság egészségi és tápláltsági állapotát, táplálkozási szokásait. A szeptember 16. - december 16. között zajló Európai lakossági egészségfelméréshez (ELEF) mintegy 10 ezer, véletlen mintavétellel kiválasztott lakos válaszát várja a KSH.




