BUX 139664.44 0,03 %
OTP 45900 -0,15 %
header

egészségügyi_ellátás

12.
26.
19:46

Kórházi adósság: betegeken való nyerészkedésről ír az Emmi

Költségvetési felügyelőket rendel ki egyes kórházak mellé a kormány és központosított adósságrendezési eljárásban tételesen megvizsgálja a lejárt kórházi tartozásokat is, hogy kiszűrje az irreálisan magas - jellemzően külföldi multiknál felmerülő - kórházi beszállítói árakat - írja a kórházi adósságrendezés bejelentéséhez fűzött közleményében az egészségügyet felügyelő Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).

Szerző(k):
Szepesi Anita