BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Húzóneveket igazolna az E-Star

George Patakit, New York állam volt kormányzóját és a komoly banki múlttal rendelkező Lantos Csabát választhatják be az E-Star Nyrt. november 8-i rendkívüli közgyűlésén a tulajdonosok a társaság igazgatóságba − értesült az Index.

2011. október 13. csütörtök, 20:33

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Soós Csaba alapító-elnök, egyben a társaság fő tulajdonosa megerősítette, hogy felkérték a két személyt, de részleteket nem közölt, mondván: majd a novemberi közgyűlés dönt erről.

A két ismert személyiség kiválasztásában a lap szerint elsősorban a közép- és hosszú távú finanszírozásban szerzett tapasztalataik és kapcsolatrendszereik játszottak szerepet. Pataki új tisztségében várhatóan november második felében jön először Magyarországra.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet