Vörösbe borult Amerika
Gyenge kezdés után túlnyomórészt negatív tartományban zajlott a kereskedés pénteken az amerikai értékpapírpiacokon.
Vörösbe borult Amerika
Gyenge kezdés után túlnyomórészt negatív tartományban zajlott a kereskedés pénteken az amerikai értékpapírpiacokon.
Vörösben nyitott New York
Csökkenéssel nyitottak pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Zöldben zárt New York
Erősödéssel zárták a hetet a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói, az S&P 500-as mutatója első alkalommal emelkedett 2500 pont fölé.
Vegyes volt a hangulat Nyugaton
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken. A tengerentúlról is hasonló mondható el.
Európa és Amerika is kizöldült
Nyereségben zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék. Pénteken a Wall Street-en is jó volt a hangulat.