Zöldbe borult New York
A csütörtöki vegyes zárás után emelkedő indexekkel indult a kereskedés pénteken a New York-i tőzsdéken.
Zöldbe borult New York
A csütörtöki vegyes zárás után emelkedő indexekkel indult a kereskedés pénteken a New York-i tőzsdéken.
Vörösben tart a zárás felé New York
Csökkentek az irányadó indexek a New York-i tőzsdén pénteken, az olajárak zuhanásával párhuzamosan lejtőre került az energetikai cégek árfolyama, és rontotta a kockázatvállalási hajlandóságot az is, hogy hét év óta először szeptemberben csökkent a foglalkoztatottak száma az Egyesült Államokban.
Bevörösödött New York
Csökkenéssel nyitottak pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói. A befektetők az amerikai munkaügyi statisztikára figyeltek pénteken, csalódást keltett, hogy hét év óta először szeptemberben csökkent a foglalkoztatottak száma a Floridában és Texasban pusztító Harvey és az Irma hurrikán miatt.
Húszéves rekordot dönt New York
Vegyes kezdésből a technológiai részvények erősödése húzta feljebb pénteken a főbb árfolyamindexeket az amerikai tőzsdéken.
Vegyes nap volt a kedd
Vegyesen zártak mind az európai, mind a tengerentúli indexek.