Hamar jött a fordulat a tengerentúlon
Csökkenéssel nyitottak a New York-i tőzsde irányadó indexei pénteken, miután öt egymást követő kereskedési napon is jelentős nyereségben zártak. A veszteségből azonban hamar feltámadtak a mutatók.
Hamar jött a fordulat a tengerentúlon
Csökkenéssel nyitottak a New York-i tőzsde irányadó indexei pénteken, miután öt egymást követő kereskedési napon is jelentős nyereségben zártak. A veszteségből azonban hamar feltámadtak a mutatók.
Kizöldült New York
Pénteken a nap végére zöldbe borultak a tengerentúli parkettek.
Bevörösödött Európa
Egy százalékot meghaladó gyengüléssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók pénteken. Az európai piacok zárását követően az USA-ban is lefelé tartottak az indexek.
Rég láttunk ekkora összeomlást - mi jön most?
Eddig soha nem látott esést produkáltak hétfőn az amerikai tőzsdék, amit aztán az ázsiai piacok is követtek. Kedden Európa is vörösbe borult, így felmerül a kérdés, kell-e félnünk egy újabb, 2008-ashoz hasonló katasztrófától.
Zuhannak a New York-i indexek
Nagy indexcsökkenéssel folytatódott hétfőn a veszteséges kezdés az amerikai értékpapírpiacokon.