Európa bevörösödött
Veszteségben zártak a vezető nyugat-európai indexek hétfőn.
Európa bevörösödött
Veszteségben zártak a vezető nyugat-európai indexek hétfőn.
New York zöldbe borult
Erősödéssel nyitottak az amerikai értékpapírpiacok vezető mutatói pénteken, a csütörtöki vegyes zárás után.
Jó napot zárt Európa
Pluszban fejezték be a napot a vezető európai tőzsdemutatók hétfőn - írja az MTI.
Felfelé mozdult az USA
Az előző napi veszteséges zárás után indexemelkedéssel indult a kereskedés csütörtökön az amerikai részvénypiacokon.
Kizöldült Európa
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók pénteken.